Dlaczego warto nam zaufać?

Firma Promark-Tex gwarantuje Państwu:

  • Krótkie terminy realizacji zamówień
  • Stałe i przejrzyste zasady kształtowania cen
  • Wysoki, stabilny poziom usług
  • Doradztwo przy podejmowaniu decyzji oparte na wieloletnim doświadczeniu
  • Dobór optymalnej technologii minimalizujący koszty produkcji

Proponujemy Państwu krótkie terminy realizacji zamówień. W przypadku koniecznosci przygotowania nowych matryc zapewniamy wykonanie zamówienia (lub partii minimum 30 000 szt. w przypadku dużych zamówień) w terminie pięciu dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia.

Wszystkie matryce są od wielu lat przechowywane. Jesli zatem zamówienie dotyczy powtórzenia danego wzoru, zapewniamy realizację najpózniej trzeciego dnia od daty przyjęcia zamówienia. Zwykle jest to jednak nie więcej niż 48 godzin.

Jako jedna z największych firm w branży obsługująca setki odbiorców stosujemy stałe i przejrzyste zasady kształtowania cen, czym różnimy się od zdecydowanej większosci firm konkurencyjnych. Nie zawsze jestesmy najtańsi, jednak oferta nasza prawie w każdym wypadku umożliwia przygotowanie etykiet w cenach konkurencyjnych. Ostateczna cena zależy od podłoża (tasmy), wielkosci zamówienia i ilosci wariantów, wybranej technologii.

W codziennej pracy związanej z własną produkcją napotykacie Państwo wiele ważniejszych problemów niż wszywki. Współpraca z firmą profesjonalną, swiadczącą wysoki i stabilny poziom usług, pozwoli Państwu nie rozpraszać swojej uwagi na sprawy drobne takie jak wszywki. Pozwólcie nam Państwo zająć się realizacją tego zadania, a postaramy się, aby brak własciwych etykiet we własciwym czasie nigdy więcej nie stanowił problemu.

This post is also available in: EN, DE